2017.gada festivāls

  2017.gada LATVJU PIRTS UN VESELĪBAS FESTIVĀLS Zemgales reģionā, Jelgavas novada, Glūdas pagasta, Nākotnes ciemā lepojās ar 25 lekcijām, meistarklasēm un priekšnesumiem, pulcēja vienkopus 10 pirts saimes, 18 labsajūtas un veselības uzturēšanas praktiķu apvienības, 15 vietējos mājražotājus un amatniekus, kā arī uzņēma vismaz 5 tūkstošus apmeklētāju trīs saulainās festivāla dienās, lai kopīgi bagātinātos un atpūstos šajos veselības un labsajūtas svētkos ķermenim, dvēselei un garam.

2017.gada PROGRAMMA 

  Šī gada jūlija pēdējā nedēļas nogalē talantīgi pirtnieki, masieri, SPA meistari un citi veselīga dzīvesveida zinātāji un darītāji, amatnieki un mājražotāji no visas Latvijas pulcēsies Jelgavas novada, Glūdas pagasta Nākotnē, lai gaidītu ciemos visus sajūtu cilvēkus, pirts un lutināšanas mīļotājus, un visus interesentus, kuriem patīk un interesē veselīgs dzīvesveids. Tik labi ir par to atgādināt sev un apkārtējiem, baudot 3 brīnišķīgas dienas brīvā dabā kopā ar citiem pirts mīļiem un veselīga dzīvesveida atbalstītājiem. 

  Festivālā baudi lutināšanu un labo sajūtu gaisotni brīvā dabā - pirtiņās, SPA un sajūtu teltīs. Pirtnieku vizītkartes un demonstrējumus. Satiec vienuviet pirts un veselības speciālistus. 

  Visas trīs festivāla dienas - piedalies lekcijās, meistarklasēs un demonstrējumos - katru dienu pēc savas tematikas un programmas (uz lielās skatuves), bet vakarā – esi klāt un baudi muzikālās performances un koncertus. 

                                                        Pilno festivāla programmu uz lielās skatuves - lūdzu skatīt šeit.

  PIEKTDIEN, 17:00 - 22:00, ELPO UN DZIEDI! (klikšķini šeit lai apskatītu)

  SESTDIEN, 9:00 - 24:00, ĒD UN JŪTI! (klikšķini šeit lai apskatītu)

  SVĒTDIEN - 9:00 - 16:00, KUSTIES UN ESI BRĪVS! (klikšķini šeit lai apskatītu)

  Programma bērniem -  ROTAĻU TAKA (klikšķini šeit lai apskatītu)

  Deju studija “Benefice”, Jūrkalnes etnogrāfiskais ansamblis “Maģie suiti”, dziedātāja LEILALILilia Märtma un Denis Vinogradovs (Igaunija), Dietologs Dr. Andris Brēmanis, Ajūrvēdas kulinārijas tehnoloģe Natālija Provornaja, gastroenterologs Prof. Anatolijs Danilāns, Māris Žunda no Aukstummīļu kustības, vēdiskais filozofs Uģis Kuģis, pirts vecmeistars Ziedonis Kārkliņš, Lietuvas pirts un SPA federācijas prezidents Vladas Jakubauskas (Lietuva) 

  un daudzi citi pirts un veselības speciālisti vienuviet - viss veselīgam priekam un dzīvesveidam!

  Seko līdzi aktuālajai informācijai - facebook/pirtsfestivals 


  Ieeja pasākumā – lekcijas, meistarklases un koncerti – BEZMAKSAS! Ņem līdzi kabatas naudu tirdziņam vai pirts pērieniem/masāžām (meistari darbosies par ziedojumiem vai simbolisku samaksu katrs pēc savas programmas un piedāvājuma).

  Nakšņošana iespējama turpat zaļā pļavā - telšu pilsētiņā (līdzpaņemtajās teltīs) vai blakus esošajos viesu namos. 

  Pasākumā aizliegts tirgot, ienest un lietot alkoholiskos dzērienus. 


  Gaidīsim ciemos festivālā - īstos svētkos ķermenim, garam un dvēselei!


 .