Festivāla norises vieta

Festivāls notiek Jelgavas novadā, Glūdas pagastā, Nākotnes ciemā pie skaista dīķa ar debesu atspulgu, rozīgām ūdensrozēm un zilzaļām spārēm. 

Kur atrodas?

Nākotnes ciems atrodas Latvijas un Zemgales vidiņā - 62 km no Rīgas autoostas (~59 min), 19 km no Jelgavas autoostas (~17 min) un 10 km no Dobeles autoostas (~10 min).  

Kā nokļūt?

Festivālā visērtāk nokļut ar automašīnu vai autobusu, vai transporta līdzekli uz diviem riteņiem, ja attālums liekas atbilstošs. Autobusu kustība no Rīgas - ar 30-60 min intervālu, biļešu cena - apmēram 3 EUR. Jāskatās virziens Rīga - Jelgava - Dobele, jāpērk biļete līdz Nākotnes ciemam, un jau pēc 1 h un 20 minūtēm būsi klāt. 

Kur atstāt automašīnu?

Festivālā paredzēta ērta autostāvvieta zaļā pļavā turpat blakus vai Nākotnes ciemā uz asfalta seguma - lūdzu seko norādēm un iepazīstes ar Festivāla karti - tajā atzīmētas zaļās pļavas auto stāvvietas un abas ieejas festivālā. 

Ielūkojies Festivāla kartē - 

 - šādi ir atzīmētas autostāvvietas 

Kur nakšņot?

Festivāla viesi var nakšņot tepat zaļā pļavā telšu pilsētiņā savās līdzi paņemtajās teltīs. Festivālā paredzēta miedziņa taka, kas ved uz telšu vietu un autostāvvietu tiem, kas plāno palikt teltīs.

Ielūkojies Festivāla kartē - 

 - šādi ir atzīmēta telšu pilsētiņa 

Ja vēlies nakšņot komfortā, tad lūdzu painteresējies booking.com par sev vēlamo naktsmītni tuvumā esošajā Jelgavas vai Dobeles pilsētā vai to apkārtnē. Romantiķiem un ģimenēm ar bērniem varētu patikt arī Tērvetes dižpriežu varenums un dabas parka miers, kas arīdzan atrodas netālu no Festivāla norises vietas. Ielūkojies šeit būs daži varianti nakšņošanai telpās

~ 10 km rādiusā (Dobele un apkārtne)

Hotel Dobele, Uzvaras iela 2, Dobelē, tel. +371 63721229, https://www.booking.com
Atpūtas bāze “Gaurats”, Lejastrazdi, Dobeles pagasts, Dobeles novads, tel. +371 63714163, www.booking.com

~ 20 km rādiusā (Jelgava un apkārtne)

Hotel Jelgava, viesnīca Jelgava Lielā iela 6, Jelgava, LV-3001, tel. +63 023 349, http://www.hoteljelgava.lv

Atpūtas komplekss “Grantiņi” (kempinga mājiņas, brīvdienu māja, viesnīca-apartamenti) (37 vietas) Jelgavas nov., Svētes pag., “Grantiņi 1”, tel. +371 28602267, www.grantinicamp.lv   

Zaļenieku Komerciālās un Amatniecības vidusskolas dienesta viesnīca (150 vietas), Jelgavas nov., Zaļenieku pag., Zaļenieki, tel. +371 63074250, 29433918, www.zav.lv 

~ 30 km rādiusā (Tērvete un apkārtne) 

Apartamenti ''Ores'', Tērvete, LV-3730, Latvija"Pagasta ēka", tel. +371 2700 6660, https://www.booking.com/hotel/lv/apartamenti-ores.lv.html

Viesu nams “Pūteļkrogs” (20 vietas) Jelgavas nov., Zaļenieku pag., tel. +371 63011900, 29255010, www.puteli.lv

Viesu nams “Kaupēna Dzirnavas”Jelgavas nov., Zaļenieku pag., tel. +371 29263768, 26551259 

http://kaupena-dzirnavas-1.mozello.lv/kaupens/


Ko ņemt līdz?

Pasākums ir BEZMAKSAS. Bet noteikti ņem līdz kabatas naudu paša vajadzībām (mājražotāju un amatnieku tirdzuņam, ēdienam un dzērienam, pirtiņām, masāžām un sajūtu piedzīvojumiem, jo Festivāla dalībnieki rosīsies par ziedojumiem vai simbolisku samaksu). 

  • Telti, martaci un guļamlietas, ja nakšņosi teltī. 
  • Cepuri vai galvassegu. Pat mūsu īsajā vasarā tā ir vajadzīga lieta. 
  • Dvieli, peldkostīmu un ērtu maiņas apģērbu (halātu, lina kleitu, lielu jaku utt.)  - ja esi kaislīgs pirts un SPA fans un vēlies netraucētas brīvdienas savam kaifam, baudot lutināšanu, dīķa ūdeni un saules starus. Esi drošs savās izjūtās, jo šis ir sajūtu un veselīga dzīvesveida festivāls, apspīlētas un neērtas drēbes un augstie papēži, lai šoreiz paliek mājās. 
  • Lietusmēteli, ja nu uznāk kāds mākonis. 10.jūlija Lielo “Gulētāju” dienā gan neielija un tas dara mūs optimistiskus, bet nekad neko nevar zināt. Jebkurā gadījumā, pirtīm un lutinošai brīdvienu būšanai vasaras lietutiņš ir svētība un patikšana. 
  • Līdzekļus savam sirdsmieram - "pret un pēc” dažādiem kukaiņiem, karstas saules, alerģijām, higiēnu un citām tikai tev zināmām veselības nebūšanām, kuras tevi līdz šim piemeklējusās brīvā dabā, un ierastam komfortam. Mēs ticam, ka pēc festivāla Tu jau būsi mainījies, bet tikai tik daudz, cik tev labpatiks.
  • Nelielus ūdens un pārtikas krājumus. Festivālā gan būs brīnišķīgi ēdinātāji kā visēdājiem, tā veģetāriešiem un vegāniem, tomēr vienmēr ir labi nodrošināties atbilstoši savam komforta līmenim un kaprīzēm, it sevišķi, ja tu vēlies sajūtu pasaulē ievadīt bērnus. 


Kā izpatikt bērniem?

Fetsivāls ir īpaši draudzīgs ģimenēm ar bērniem, jo brīvdienas zaļā pļavā noteikti ir labāk kā pilsētā. Festivālā tevi un Tavus bērnus gaidīs ROTAĻU TAKA ar pavisam noteikti citādāku, daudzveidīgu nodarbošanos mazajam vienam pašam tavā uzraudzībā vai ar tevi cieši kopā. Pasaku darbnīca, omes mantojums - latvju sapņu ķerāji, gaismas lukturu pagatavošana, pirts gariņa stāsti, tējas vārīšana uz uguns pavarda un citas aktivitātes aizraus arī tevi. 

Seko līdz ROTAĻU TAKAS programmai šeit.


Ko atstāt mājās?

Noteikti - sliktu garstāvokli! Jo šie ir sevis lutināšanas svētki - ar pērieniem, masāžām, interesnatām lekcijām, saturīgām sarunām, bērnu laimi un labu vakara mūziku. Tādēļ esi šeit un tagad! Jo šis brīdis vairs nekad neatkārtosies! 

Alkoholiskus un citus apreibinošos dzērienus un vielas, stikla pudeles, sprāgstvielas un pirotehniku, asus priekšmetus un pats galvenais - dargas vērtslietas, dārgus metālus un akmeņus. Festivāla laikā par kārtību rūpēsies Jelgavas pašvaldības policija. Bet par savā mantām un lietām tu atbildi pats, jo tās vislabāk saudzēt un glabāt esi spējīgs tikai tu pats, neviens cits. Festivālā aizliegts atrasties alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē! Pasākuma laikā aizliegta alkoholisko dzērienu, tabakas izstrādājumu un citu apreibinošo vielu tirdzniecība un lietošana (tajā skaitā, bet ne tikai - alus, vīns, cigaretes, elektriskas cigaretes u.c.). Smēķēšanai ir paredzēta speciāli tam izveidota vieta Festivāla teritorijā, lūdzu seko norādēm uz vietas Festivālā. 


Foto, video un kailie skati

Festivāla laikā aizliegts fotogrāfēt un filmēt atkailinātus cilvēkus, un arī jebkurā citā gadījumā vispirms pārliecinies, vai tavs izvēlētais foto modelis vēlas tikt fotogrāfēts vai filmēts. Respektēsim viens otra privāto telpu un tiesības!


Informācija dalībniekiem (arī tirgotājiem)

Festivāla galvenie varoņi un “vaininieki” ir mūsu dalībnieki - pirtnieki, SPA meistari, masieri, vingrošanas studijas un citi skaistumkopšanas un veselīga dzīvesveida zinātāji un darītāji 

Pieteikšanās dalībai festivālā sāksies 2018.gada 15.jūnijā. 

Lai pieteiktos par dalībnieku (arī tirgotāju) - Aija Stepanova, +371 29 429 071, stepanovaaija@gmail.com

Nolikums  - lūdzu skatīt šeit. .