JAUNO PIRTNIEKU KONKURSS
 ''NĀKOTNES PIRTNIEKS''


PIRTS UN VESELĪBAS FESTIVĀLA ietvaros notiek jauno pirtnieku konkurss “NĀKOTNES PIRTNIEKS”, kurā piedalās jaunie pirtnieki ar stāžu līdz 3 gadiem, lai parādītu sevi, demonstrētu savus talantus un  izaugsmes virzību pirts profesionāļiem, pirts mīļiem un plašākai sabiedrībai. 

                                                       Jauno pirtnieku godalga – OZOLLAPA,  
skatītāju simpātijas un atpazīstamība

OZOLLAPA ir konkursa laureātu balva skaistas koka figūras formā, kuru mākslinieks veidojis speciāli šim konkursam kā augšup vērstu ozollapu, simbolizējot attīstību un izaugsmi.

Konkurss tiek organizēts divās daļās: 1.daļā kā dalībnieka tehnisko prasmju demonstrējums – ĪSAIS PIRTS RITUĀLS “mūsdienu steidzīgajam pilsētas cilvēkam” (sausais pēriens un darbs ar ķermeni) un 2.daļā kā individuāla, saturīga un iedvesmojoša pirtnieka prezentācija jeb “pirtnieka vizītkarte(ar pirts zinību pārbaudījumu un attapības novērtējumu).   

Konkursa dalībnieku demonstrējumus un prezentācijas vērtē žūrija, kas sastāv no septiņiem latvju pirts, SPA un skatuves profesionāļiem (50% no vērtējuma), diviem Jelgavas novada pašvaldības pārstāvjiem (25% no vērtējuma) un pieciem nejauši izvēlētiem žūrijas locekļiem no skatītāju vidus (25% no vērtējuma). Visi festivāla skatītāji un līdzjutēji balso par nomināciju “Skatītāju simpātija”. 

Konkursa norises laiks 2017.gadā: 1. daļa – sestdien, 29.jūlijā plkst. 20:00, bet 2. daļa – svētdien, 30.jūlijā plkst. 15:00. 
Apbalvošana – svētdien, 30.jūlijā plkst. 16:00. Konkursu rīko Latvju pirts un SPA asociācija. Konkursu atbalsta Jelgavas novada pašvaldība. 

Kontaktinformācijai - Aija Stepanova, tālr. +371 29 429 071, e-pasts: latvjupsa@gmail.com

Informācija jaunajiem pirtniekiem

Pieteikums konkursam - klikšķini šeit lai apskatītu (Konkursa_pieteikums2017)

Konkursa nolikums - klikšķini šeit lai apskatītu (Konkursa_nolikums2017)

Konkursa vērtēšanas kritēriji 1.daļai - klikšķini šeit lai apskatītu (Vērtēšanas_kritēriji)

Konkursa vērtēšanas kritēriji 2.daļai - klikšķini šeit lai apskatītu (Vērtēšanas_kritēriji)


 .