Latvisko sajūtu brīvdienas Zemgalē


LATVJU PIRTS UN VESELĪBAS FESTIVĀLS 2019’


Tuvojas jau par tradīciju kļuvušās latvisko sajūtu brīvdienas Zemgalē - LATVJU PIRTS UN VESELĪBAS FESTIVĀLS 2019’.

Tāpat kā iepriekš, arī šogad Festivāls noritēs divas dienas: no 26. līdz 27.jūlijam Jelgavas novada, Glūdas pagasta, Nākotnes ciemā, un pulcēs vienkopus dažādus pirtniekus un veselīga dzīvesveida praktiķus, un vietējos mājražotājus un amatniekus no visas Latvijas un ārvalstīm. Pasākumā ir mīļi gaidīti visi pirts mīļi, veselīga dzīvesveida piekritēji un ikviens interesents, kuram ir tuvs latvisks, veselīgs dzīvesveids caur pirti un saikni ar dabu.

Uz abām festivāla skatuvēm katru festivāla dienu:

🍃 noderīgas tematiskās lekcijas un meistarklases
🍃 radošās darbnīcas
🍃 vakara koncerti

Demonstrāciju stikla pirtiņā būs iespējams vērot vai pašam piedalīties kādā no 2 konkursiem: bērnu konkursā “MAZAIS ĢIMENES PIRTNIEKS 2019” un jauno pirtnikeu konkursā “NĀKOTNES PIRTNIEKS 2019’”. Būs arī Latvijas Pirtnieku meistarības skate 2019’ sadarbībā arī Latvijas Pirts Savienību. Sekojiet aktuālajai informācijai.Apmeklētājiem ieeja pasākumā ir BEZMAKSAS – pasākuma programmā lekcijas, meistarklases, radošās darbnīcas un vakara koncerti. Festivāla laikā darbosies arī tematiskais pakalpojumu sniedzēju, mājražotāju, amatnieku un vietējo ražotāju tirdziņš.
❗ Festivāla norises vietā aizliegts ienest un lietot līdzi atnestus alkoholiskos dzērienus un citas apreibinošas vielas.Festivālu organizē Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību "Latvju pirts un SPA asociācija" pirts ”.


Papildus informācija par festivālu:

🌾 www.lpsa.lv un

Festivāla programma <-- spied šeit .