Par mums

Biedrība “Latvju Pirts un SPA Asociācija” (turpmāk – Asociācija) apvieno latvju Pirts un SPA profesionāļu apvienības (Pirtis, SPA centrus, skolas u.c. saimes, ciltis vai rosīgas ļaužu grupas), kas savā ikdienas darbībā aktīvi darbojas par un ap Pirti, ceļ gaismā latvju Pirts tradīcijas un kultūru, lepojas ar Pirtnieka arodu un tur godā senču kultūrmantojumu un latvju Pirts tradīcijas mūsdienu kontekstā.

Asociācija katru gadu organizē latvisko sajūtu svētkus: jūlija pēdējā nedēļas nogalē Zemgales reģionā - LATVJU PIRTS UN VESELĪBAS FESTIVĀLU, savukārt, jūnija pirmajā nedēļas nogalē Latgales reģionā - LATVJU PIRTS UN ZĀĻU FESTIVĀLU. Katram Pirts festivālam tiek pievienota daļiņa no latviskās dzīvesziņas (zāles, augi, veselīgs dzīvesveids, garšas, zīmes, dziesmas un tml), lai veicinātu pirts kultūras kā svarīgu savas latviskās dzīvesziņas nozīmes apziņu. 

Asociācija katru gadu rīko Jauno pirtnieku konkursu "NĀKOTNES PIRTNIEKS", Pirtniekiem ar stāžu līdz 3 gadiem, un Bērnu Pirtnieku konkursu "MAZAIS ĢIMENES PIRTNIEKS", bērniem no 7 līdz 12 gadiem, kuriem patīk iet Pirtī un lutināt savus mīļos mājiniekus.  .