Bērnu pirtnieku konkurss

"Mazais ģimenes pirtnieks" 

Šogad pirmo reizi Latvju pirts un veselības festivāla ietvaros notiks Bērnu pirtnieku konkurss “MAZAIS ĢIMENES PIRTNIEKS”, kurā piedalīsies bērni no 7 – 12 gadu vecumam, kuriem patīk pirtiņā sildīties un lutināt savus vecākus, brāļus, māsas, omes un opjus un citus mīļos cilvēkus - savam un ģimenes priekam. Bērnu pirtnieku konkursu organizē Latvijas pirts un SPA asociācija. Konkursu atbalsta Jelgavas novada pašvaldība.

Bērnu pirtnieku konkurss notiks sestdien, 28.jūliijā, plkst. 17:00., Meistarības takā pie Mazās skatuves jeb “stikla pirtiņas”. Pulcēšanās - 16:45.

Mazais pirtnieks piedalās konkursā, rādot savu pirts procedūru demonstrējumu mēreni izkurinātā “stikla” pirtiņā” uz sava “modeļa” – mammas vai tēta, māsas vai brāļa, omes, opja, krustmātes vai cita mīļa cilvēka. Līdzi jāņem savas pirts slotas un citi vajadzīgie darba rīki. 

Kopējais demonstrācijas laiks pirtiņā: 10 minūtes. Un vēl 5 minūtes paredzētas, lai iekārtotos un pēc tam novāktos. 

Dalības Kārtas numuru izvēlēsim visi kopā, velkot lozi. Labāko izvērtēs skatītāji un līdzjutēji, aizpildot balsošanas kartītes un iemetot balsošanas kastē Konkursa laikā.

Pieteikumu brīvā formā jāsūta uz [email protected] ne vēlāk kā līdz 25.07.2018., norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, dzīvesvietu, modeļa vārdu un radniecību, kā arī kontaktinformāciju vienam no vecākiem/aizbildnim. Uz konkursu līdzi jāņem savas pirtiņas zīmējums ar mazu stāstiņu par savu pirtiņu zīmējuma apakšā. 

Šogad kopā gaidīsim līdz 7 dalībniekiem. Ja pieteiksies vairāk dalībnieku cīņā par OZOLZĪLES godalgu, tad nākamgad rīkosim lielāku konkursu. 

Visiem dalībniekiem būs diploms un pārsteiguma balva, bet labākajiem – īpašā OZOLZĪLES godalga!

Konkursa laikā Dalībnieki un viņu modeļi var tikt fotogrāfēti un filmēti, un iegūtie foto un video materiāli var tikt lietoti un publiskoti Festivāla un Organizatora vajadzībām. 

Rodam prieku, radot prieku mīļajiem!

Vairāk informācijas: www.lpsa.lv, tālr. 26858656 - Lienīte Vītiņa - Zustrupa, tālr. 29429071 – Aija Stepanova.  .