LATVIEÅ A LABJÅŖTAS KODS 

Foto: Martins Otto

Å Ä« gada 23.februārÄ« Evika Muizniece ar TVNET radoÅ”o komandu, sadarbÄ«bā ar Latvju Pirts un SPA Asociāciju, uzsāka jaunu projektu - raidÄ«jumu ciklu "LATVIEÅ U LABJÅŖTAS KODS" - par dzÄ«vesziņu, senču gudrÄ«bu, balansu un sevis attÄ«stÄ«Å”anu, un cerams - par prieku kā latvieÅ”a tikumu. 

Aizsākums meklējams pagājuŔā gada vasarā, kad Latvju Pirts un Zāļu festivālā Latgalē iepazinām neparastu un spēcÄ«gu meiteni. Evika piesaistÄ«ja ar skaistām, lielām acÄ«m un neparastu PaSaules izziņas kāri, cienājot visus ar fantastiski gardām nātru-kaņepju pankÅ«kām un turpat ezerā zvejotiem ceptiem gliemjiem.

Kopā ar citiem ceļotājiem, kuru ceļŔ bij krustojies vienā laika un telpas krustpunktā ViŔķos, pie skaistā Luknas ezera, piedzÄ«vojām daudz sajÅ«tu un notikumu, lai turpmāk atkal satiktos. 

Un jau rudenÄ« Evikai bija radusies ideja veidot raidÄ«juma ciklu par latvieÅ”u dzÄ«vesziņu, senču gudrÄ«bu un prieku kā latvieÅ”u tikumu, lai savā personÄ«gajā evolÅ«cijas ceļā, kas mÅ«sdienu pilsētas cilvēkam dažbrÄ«d ir pārlieku straujÅ”s un mainÄ«gs, rastu vietu latviskajai dzÄ«vesziņai caur Pirti un Å”ajā ceļojumā dalÄ«tos arÄ« citiem ceļa meklētājiem. 

šŸ”” RaidÄ«jumu ciklu ā€œLATVIEÅ A LABJÅŖTAS KODSā€ veidos 9 raidÄ«jumi, kas iznāks vienu reizi divās nedēļās, un tā lÄ«dz pat Vasaras saulstāvjiem:

1. Latviskā dzÄ«vesziņa. Laika rits šŸŒ³

2. Tautisko rakstu un simbolu spēks šŸŒ³

3. Pļavas un meža spēks, pirts slotu noslēpums šŸŒ³

4. ÅŖdens - Latvijas zelts šŸŒ³

5. Pirts brÄ«nums dzÄ«vē un sadzÄ«vē, pirts ABC šŸŒ³

6. Pirts kā māksla šŸŒ³

7. Zemes pievilkÅ”anās spēks. Balss nozÄ«me un vibrācija šŸŒ³

8. LabjÅ«ta kā pamata indikators un ā€œLaimes krekliņŔā€ šŸŒ³

9. Saikne šŸŒ³

Aicinām sekot lÄ«dz Evikas izziņas ceļojumam, meklējot un atrodot arÄ« daļu no sava Ä«paŔā, unikālā latvieÅ”a labjÅ«tas koda!

Lai visiem derīgs ceļojums!
 .